Menu

Služby

Zaujalo ťa niečo z mojej ponuky? Objednaj sa

Svadobný makeup pre nevestu

Svadobný makeup je špecifický typ líčenia, pred ktorým sa so zákazníčkou veľa, veľa rozprávam o jej predstave, pretože potrebujem zistiť o aký typ ženy (nevesty) ide. Ideálne je napr. aj ukázať mi svadobné šaty, opísať mi štýl svadby a pod. Aj keď je to náročné a veľmi zodpovedné líčenie, vždy si ho s nevestou užijeme.

Cena: 120 €

Objednať sa

Iný makeup podľa vášho výberu

Makeup na stužkové, plesy, oslavy ale aj líčenie pre svadobné maminy. Záleží na vašej predstave a ja vám samozrejme tiež rada poradím. . Vždy urobím makeup tak, aby ste sa v ňom cítili skvele.

Vhodný na: svadby, stužkové, plesy, oslavy

Cena: 80 €

Objednať sa

Individuálny kurz sebalíčenia

Individuálny kurz sebalíčenia je kurz denného líčenia, kde sa zameriavame na celý postup dokonalého a dlhotrvácneho líčenia prispôsobeného presne vašim črtám tváre. Rada vám poradím, čo sa k vám najkrajšie hodí alebo akú si vybrať kozmetiku.

Cena: 200 €

Objednať sa

Individuálny vizážistický kurz s certifikátom

Individuálny vizážistický kurz je koncept, na ktorý som veľmi hrdá a ktorý som si už pred rokmi sama vymyslela. Je skutočne jedinečný práve vďaka individuálnemu prístupu, ktorého sa vám na skupinových kurzoch nikdy nemôže dostať. Na modelke vás naučím všetky moje tipy, preberieme celý postup makeupu pre rôzne typy žien. Na konci si odnesiete certifikát.

Cena: 600 €

Objednať sa